Wyświetlanie wszystkich wyników: 12

Show sidebar

Turnau Ambre

90,00
To wino posiada unikatowy pomarańczowo-bursztynowy kolor, który wynika z fermentacji na białych skórkach. Wino w zapachu przywodzi na myśl dojrzałe jabłko, skórkę pomarańczy i żywicę. W ustach wytrawne, jak gorzka herbata i cierpki owoc miechunki.

Turnau Chardonnay wytr

90,00
Wino o dużej lekkości, co czyni je przyjemnym, a zarazem wyraznym, dzięki balansowi owocu z beczkowym posmakiem. Dominujące zapachy agrestu i gruszki są lekko przetrącone maślaną nutą, co w smaku nadaje sytości. Ciepłe i mineralne, a jednocześnie żywo ananasowe z jabłkowym zakończeniem. Dobrze sprawdzi się z makaronami, dojrzewającymi serami i drobiem.

Turnau Hibernal psłod

75,00
Tropikalne nuty cytrusów i marakui łączą się tu z aromatami trawy cytrynowej, liści czarnej porzeczki i pokrzywy. W ustach żywe i orzezwiające, dzięki chrupkiem kwasowości i półwytrawności.

Turnau Johanniter psłod

75,00
Wino i zapachu kojarzącym się ze świeżymi jabłkami, grającymi delikatnie z przypisanym do Johannitera aromatem dojrzałego agrestu. W smaku rześkość zielonych owoców przełamuje przyjemna brzoskiwniowa słodycz, a całość wieńczy kwasowość, pozwalająca zachować orzezwienie i lekkość.

Turnau Riesling

90,00
Jego wyjątkowy charakter podkreśla aromat melona z delikatnie zaznaczoną nutą jaśminową. W smaku jabłkowo-grejprutowe, pełne, zdecydowane i orzezwiające. Tchnące owocowością, poważne, odzwierciedlające siłe i witalność odmiany.

Turnau Rondo/Regent

70,00
W nosie przywodzi na myśl zapach dymu, skóry i drewna, ale obecna woń czereśni łagodzi ten charakter. W posmaku kakao gra z czereśniową pestką, a zaokrąglona taniczność, wynikająca z dojrzewania w beczce, czyni wino poważnym i statecznym.

Turnau Rose pwytr

55,00
Zapach tego wina nasuwa skojarzenie z ciepłem letnich owoców i zaskakuje intesywnością. Obecne tu aromaty poziomki, truskawki i czerwonej porzeczki w ustach komponują się z cytrusową kwasowością i egzotyczną nutą owocu granatu.

Turnau Seyval Blanc pwytr

90,00
Wino z aromatem kwiatowym, mango i pomarańczy. W sutach jest subtelne, a jednocześnie pikantne i kremowe, w smaku przypominające dojrzałe brzoskwinie. Chrupka, orzezwiająca kwasowość czyni to wino eleganckim, zaskakującym lekkością winem.

Turnau Solaris wytr.

65,00
Aromaty gruszki, brzoskwini i miodu znajdują swoje odbicie w smaku, gdzie wyrazna grejpfrutowa kwasowość równoważy się z wytrawnością i dojrzałością, niepozbawioną owocu. Intensywne i charakterne wino i niezwykle stabilnej budowie i pikanterii. Polecane do białego i czerwonego mięsa, ryb i makarónow.

Turnau Świętomarcińskie, białe wytr. 0,75L

44,28
Dominującą rolę w tym winie odgrywa riesling, nadający winu charakter. Jego jabłkowo-cytrusowy kręgosłup czyni je świeżym i orzeźwiającym, a przy okazji przemyca jaśminową nutę. Seyval Blanc podchwytuje zaś ten kwiatowy styl i otula usta delikatną limonkową kwasowością.

Turnau Szlachetny Zbiór

65,00
Szlachetna pleśń w tym winie sprawia, że pojawiają się w nim unikatowe smaki i zapachy. W tym słodkim trunku znajdziemy aromaty polnych kwiatów i dojrzalych cytrusów. Słodycz wina równoważą akcenty soczystego grejprfuta.

Turnau Wino Lodowe słod

190,00
Niewielka wydajność i złożony proces produkcji, sprawiły, że tego szlachetnego wina powstawło zaledwie 550 litrów. Słodkie wino z zaskakującą kwasowością, pełne aromatów rabarbaru i miodu. W ustach jest obfite i soczyste z wyraznymi akcentami dojrzałych jabłek.