Wyświetlanie wszystkich wyników: 9

Show sidebar

Fondo Antico Grillo Parlante białe wytr. 0,75L

59,00
Pełne życia wino, o jasnożółtej z zielonkawymi refleksami barwie. Jego bukiet łączy delikatność kwiatów ze słodyczą białych owoców. Dla podniebienia jest świeże i przyjemnie smaczne. Jego finezja i równowaga pokazuje idealny kompromis między kwasowością, a dojrzałością owoców.

Fondo Antico Memorie róż. wytr. 0,75L

105,00
W tym winie znajdziemy typowe, delikatne dla tej odmiany winogron nuty jeżyn i wiśni oraz aromaty wina leżakowanego w beczce. Na podniebieniu pikantne i długie, z pełnym ciałem, które ma zapewnić długie starzenie się.

Fondo Antico Nero d’Avola czerw. wytr. 0,75L

58,00
Nero d'Avola jest najczęstszą odmianą winogron na Sycylii. Jest to świeże, owocowe i długowieczne wino, pełne wiśni, przypraw, nut wanilli i delikatnego zapachu owoców.

Fondo Antico Per Te czerw. wytr. 0,75L

62,00
Wino poświęcone Sycylii i jej winiarskiemu dziedzictwu. Rubinowo czerwona barwa wina, nos otwiera się z nutami śródziemnoroskich ziół i czerwonych owoców. Na podniebieniu jest miękkie i otulające.

Fondo Antico Syrah czerw. wytr. 0,75L

58,00
Wino o mocnym charakterze, w nosie głębokie aromaty jagód i pieprzu oraz nuty balsamiczne. Pełne w ustach, gdzie owoce pojawią się na nowo.

Fondo Antico Versi Bianco białe wytr. 0,75L

38,00
Wino o barwie bardzo jasnej, błyszczące z delikatnymi bąbelkami. Aromaty mocno cytrusowe z frapującą nutą orzechów. W smaku dużo cytryny i nut kamienistych, matowy finisz średniej długości.

Fondo Antico Versi Rosso czerw. wytr. 0,75L

38,00
Ciemna barwa wina z amarantowo-fioletową poświatą. W nosie bardzo świeży ciemny i czerwony owoc. W ustach wyczuwalne aromaty dojrzałych owoców, miękkie, długie.