Wyświetlanie wszystkich wyników: 6

Show sidebar

Beau Joubert Old Vine Chenin Blanc

58,00
Barwa wina jest jasno-złota. Subtelny dąb i rześki kwas wraz z pikantnymi cytrusami, żywymi owocami tropikalnymi i słodkimi smakami miodu nadają temu winu znakomitą złożoność i świeżość. Wino idealne do potraw rybnych i warzywnych.

Beau Joubert Sauvignon Blanc

45,00
Żywe owoce tropikalne, świeżo skoszona trawa i lekkie mineralne smaki pięknie harmonizują z chrupiącym kwasem, zapewniając doskonałą złożoność i sprawiając, że wino jest niezwykle wszechstronne. Dzięki prawidłowej piwniczce Sauvignon Blanc ma zdolność dojrzewania przez kolejne 3 lata. Pasuje do większości ryb i lekkich potraw.

Beau Joubert Shiraz czerw. wytr. 0,75L

56,00
Ten pełny Shiraz oferuje intensywne smaki śliwki i ciemnych owoców wraz z białym pieprzem i pikantnym wędzeniem. Dzięki 24-miesięcznemu starannemu dojrzewaniu dębu, w małych beczkach z francuskiego dębu, wino to ma dojrzałe i jędrne taniny o solidnej doskonałej strukturze i dobrze zbilansowanym kwasie, dzięki czemu jest niezwykle złożone.

Delheim Chenin Blanc białe wytr. 0,75L

54,00
Wino o bladozłotej barwie z aromatami cytrusów, owoców tropikalnych i gruszek. Mocno owocowy posmak z akcentem mineralnym. Smakuje do białych mięs, owoców morza oraz risotto.

Delheim Sauvignon Blanc białe wytr. 0,75L

54,00
To jasne wino posiada zielony odcień, który wyraża jego młodość. Na nosie aromaty owoców tropikalnych i cytrusówych, a także agrest. Bujne podniebienie z zielonych owoców i limonki. To Sauvignon Blanc uzupełnia takie potrawy jak: pieczony bakłaża, ryby i różne letnie sałatki.

Roseline Shiraz czerw. wytr. 0,75L

44,00
Żywe wino o smaku świeżej śliwki, czarnego pieprzu, likieru i nutą czarnej oliwki. Doskonałe odczucie w ustach i równowaga pokazuje elegancję i energię. Jest to idealny partner do grillowanych burgerów, tapenady i pikantych sosów pomidorowych.