Wyświetlanie wszystkich wyników: 12

Show sidebar

Alberello Salento Rosso

44,00
Piękna, głęboka, czerwona barwa wina. W winie mocno wyczuwalne aromaty czarnych owoców i wanilii. Posiada dobrą równowagę pomiędzy owocem i kwasowością.

Primitivo di Manduria Felline

75,00
Wino ma intensywny czerwony kolor z fioletowymi refleksami po bokach. Na nosie pachnie mocno owocami wiśni i czerwieni, z nutami balsamicznymi z powodu starzenia się w szlachetnym amerykańskim i francuskim dębie, a także nutami wanilii, warzyw, tytoniu i opiekania. Smak tego Primitivo Felline jest harmonijny, aksamitny i taniczny, z nutą kwasowości, która przyjemnie odświeża usta po łyku.

Primitivo Monili Tarantino

43,00
Wino lekko intensywne, wyczuwalne aromaty czerwonych owoców z mocnymi nutami czekolady, karmelu, cukierków toffi i mięty. Średnio-mocne, dość dobrze zbalansowane włoskie pełne wino o przyjemnej kwasowości. Wykończenie jest umiarkowanie mocne, suche i dość trwałe.

Primitivo Puglia Fellone

99,00
Wino ma królewskie ciało i osobowość, z bogatymi nutami przypraw i małych czerwonych jagód. Balsamiczne i tostowe nuty kawy i czerwonych owoców wydobyte przez starzenie się we francuskim dębie. Idealne wino w towarzystwie dojrzałych serów lub pieczeni.

Sum Salento Sussumaniello

69,00
Solidne wino o intensywnym owocowym smaku. Na nosie czarna wiśnia, jagody i jeżyny uzupełnione pikantnymi nutami. Pełne, gładkie z aksamitnymi taninami

Zinfandel Primitivo di Manduria Felline

89,00
W winie znajdziemy aromaty pieprzu, wiśni i czekolady. Doskonałe, eleganckie włoskie wino. Bardzo dobrze sprawdzi się z grillowaną jagnięciną czy koźlęciną.