Wyświetlanie wszystkich wyników: 12

Show sidebar

Bontempo Branco

26,00
Piękny cytrynowy kolor wina. Kwiatowy aromat brzoskwiń, jabłek i limonki. W ustach delikatne smaki owoców cytrusowych i zielonego jabłka z mineralnym podkładem.

Bontempo Meio Doce Branco

26,00
Wino o świeżym, orzeźwiającym charakterze z długim i trwałym zakończeniem. Wyraźne są tu akcenty owoców tropikalnych, cytrusów, orzechów oraz miodu.

Bontempo Meio Doce Tinto

26,00
Pijalne, aromaty mocno owocowe. W ustach dużo czerwonej porzeczki.

Dom Mamede Branco

29,00
Aromaty cytrusów z dominującym grejpfrutem. W smaku mocno orzeźwiające i świeże z nieco wytrawnym finiszem. Bardzo pijalne.

Dom Mamede Tinto

29,00
Wino z charakterystycznymi miękkimi taninami. Aromatyczne, gładkie i owocowe.

Orla Maritima Branco Bag in Box 5L

95,00
Kolor wina cytrynowy. Aromaty dojrzałych owoców z nutami cytrusowymi. Wino, które wyróżnia się kwasowością i świeżością.

Orla Maritima Tinto Bag in Box 5L

95,00
Aromat dojrzałych jagód. Intensywny smak z dobrą strukturą kwasową i trwałym posmakiem.

Pavao Alvarinho Vinho Verde

44,00
Wino o intensywnie cytrusowym i tropikalnym aromacie, w tle nuty kwiatowe. Eleganckie, pełne i dobrze zbalansowane. Delikatna mineralność i dobra kwasowość.

Pavao Escolha Vinho Verde

27,00
Wino idealne na lato. Orzeźwiające, mocno cytrusowe z zielonym jabłkiem i gruszką. Miła i lekka kwasowość polączona z świeżymi owocami daje wino bardzo lekkie i przyjemne.

Pavao Grande Escolha Vinho Verde

36,00
Rześkie wino o intensywnym aromacie limonki, jabłka i brzoskwini. Wino lekko musujące o dobrym balansie i kwasowości. W smaku pełne owoców z sadu.

Pavao Loureiro Vinho Verde

30,00
Świeże, lekkie wino o mocnym aromacie cytrusów, zielonych jabłek z domieszką kwiatową i róż. W smaku mocny orzeźwiający owoc i lekka kwasowość, dobrze zbalansowane.

Pavao Rosado Vinho Verde

27,00
Różowe wino o pomarańczowych przebłyskach. W nosie aromaty truskawek, malin i cytrusów. W smaku gładkie, świeże o mocnym akcencie truskawkowym i długim finiszu. Eleganckie i orzeźwiające.