Wyświetlanie 1–12 z 13 wyników

Show sidebar

Dveri Pax Benedict Red

62,00
Wino wykazuje średni intensywny rubinowy kolor z młodymi fioletowymi odcieniami. Na nosie jest bardzo ostry, z dominacją Blaufränkisch, z czerwonymi nutami owocowymi i odrobiną dębu. Lżejsze ciało o delikatnym uścisku garbników i wyczuwalnej kwasowości. Nadaje się do czerwonych mięs i dziczyzny.

Dveri Pax Brut

106,00
Cytrynowo-złote w barwie. Dyskretny nos urzeka świeżością i delikatnymi owocowymi aromatami limonki, cytryn, zielonych i żółtych jabłek z subtelnymi nutami drożdżowymi i prażonymi. Drobne, delikatne lecz liczne bąbelki pieszczą podniebienie by za chwilę uderzyć swą wytrawności i kwasowością. Idealny kompan do posiłków; genialnie pasuje do owoców morza i ryb.

Dveri Pax Janez

42,00
Wino o bladym, żółtym kolorze. Wyraźne cytrusowe aromaty, w smaku lekkie i świeże z orzeźwiającą kwasowością. Wino do codziennego spożycia, świetny towarzysz w kuchni.

Dveri Pax Modri Pinot

106,00
Rubinowy kolor. Złożony bukiet, wyczuwalne nuty śliwek, jeżyn, truskawek i ściółki leśnej. Jak na Pinot Noir, bardzo wyraźne taniny, ale również odświeżająca kwasowość. Warte starzenia. Dobrze sprawdzi się z czerwonym mięsem.

Dveri Pax Renski Rizling

62,00
W kolorze blady odcień cytryny ze złotymi refleksami. Nos bardzo złożony. Typowa dla odmiany dojrzewającej w chłodniejszym klimacie świeżość przywodząca brzoskwinie, ananasa, kwiat lipy i miód. Sporo mineralności, wnet zasolenia. Bardzo bogate, długie i pyszne.

Dveri Pax Renski Rizling Stare Trte

74,00
Stare krzewy z późnego zbioru, ale na wytrawnie. Nafta, ciepłe, dojrzałe brzoskwinie ze straganu, dojrzałe jabłka – zdecydowanie dojrzały, słodki od owocu nos. W ustach wytrawna konfitura z brzoskwini, kamienna głębia, korzenne bogactwo i świetnie wpisany w strukturę wina kwas.

Dveri Pax Sauvignon Benedict

69,00
Wino o słomkowo-żółtej barwie z zielonkawymi refleksami. Delikatne aromaty czarnego bzu, liści porzeczek oraz pomidorów. W smaku wino orzeźwiające, dobrze zbalansowane, pozostawiające na podniebieniu trwałe posmaki mineralne.

Dveri Pax Sauvignon Vajgen

96,00
Starzejące się w dębie wino o głęboko złotej barwie. Intensywne, aromatyczne, na podbniebieniu z nutami pełnego, dojrzewającego Sauvignon Blanc przypominającego mango, papaję, marakuję, miód i agrest. Ciepły Sauvignon ukazujący swoją dojrzałość z dobrym i długim finiszem.

Dveri Pax Sipon

62,00
Furmint jest najstarszym szczepem uprawianym przez Dveri Pax. Nos przywodzi na myśl aromaty jabłek, brzoskwiń i cytrusów. Usta bardzo wytrawne z podkreśloną kwasowością. Lekkie, mimo tego pozostawia po sobie długi i świeży posmak.