Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Search in posts
Search in pages
Filter by Categories
Katalog
Wina
Winetellers

Winetellers – wina importowane z Portugalii

Winetellers – wina importowane z Portugalii

Najlepsze portugalskie wino, doborowe towarzystwo, ożywione, przyjacielskie rozmowy – to wszystko przekłada się na miło spędzony czas. Stworzyliśmy Winetellers, ponieważ uważamy, że wino to znacznie więcej niż napój alkoholowy. Jesteśmy bezpośrednim i wyłącznym importerem, a także dystrybutorem wysokiej jakości wina portugalskiego. Możemy poszczycić się bogatym doświadczeniem na rynku gronowym.

 

Wina, które oferują znakomite portugalskie winnice

 

Wina portugalskie, jakie proponujemy, pochodzą ze starannie wybranych winnic i należą do jednych z najbardziej cenionych alkoholi na świecie. Charakteryzuje je naprawdę bogata różnorodność, ponieważ Portugalia słynie z około 30 regionów winiarskich. W konsekwencji tego, jako doświadczony importer win portugalskich możemy zaoferować Ci różne rodzaje tych znakomitych trunków.

 

Dobre wino importowane – organizujemy degustacje

W Winetellers oferujemy wysokiej jakości wina portugalskie: białe, czerwone oraz  różowe i wytrawne. Naszym celem jest nie tylko sprzedaż wina portugalskiego, ale również doskonała współpraca z Klientami. Chętnie organizujemy degustacje w restauracjach w całym kraju, podczas których nasi wykwalifikowani sommelierzy opowiadają o historii win importowanych z Portugalii oraz ich zaletach. Ponadto szkolimy personel i umożliwiamy spróbowanie wina przed zakupem. Zachęcamy do współpracy.

Leave a comment