Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Search in posts
Search in pages
Filter by Categories
Katalog
Wina
Winetellers

Sezon na jesienne wieczory z winem Porto czas zacząć

Sezon na jesienne wieczory z winem Porto czas zacząć

Portugalia to kraj kojarzący się przede wszystkim z zapierającymi dech krajobrazami, smacznym, śródziemnomorskim jedzeniem, a także winem, które jest w stanie pozytywnie zaskoczyć nawet najbardziej wymagających koneserów. Jako doświadczony importer, a co najważniejsze – pasjonaci wina, regularnie poszerzamy swoją ofertę, aby zaspokoić gusta naszych Klientów. Dlatego jesteśmy niezmiernie zadowoleni, że możemy pochwalić się nawiązaniem współpracy z nowym producentem, a mianowicie uznaną marką Sandeman. To wytwórcy portugalskiego wina typu Porto, które jest świetnie znane i lubiane na całym świecie.

 

Najlepsze wina importowane prosto z Portugalii – poznaj smaki znad doliny rzeki Duero

Sandeman to niemalże 230 lat tradycji. Za doświadczeniem w produkcji najlepszych, portugalskich win stoi niepowtarzalny smak doceniany nawet przez największych koneserów. Wino importowane prosto z Portugalii – z północy, specjalnie wydzielonego regionu, który uznawany jest za najstarszy na świecie w produkcji tego rodzaju alkoholu, może stać teraz na stołach naszych Klientów z Polski, coraz częściej wybierających ten szlachetny trunek do posiłków czy też spotkań z rodziną bądź przyjaciółmi. Ich produkcja bazuje na około 100 odmianach winogron, ma około 7% alkoholu. Sandeman proponuje zarówno wino Porto typu Ruby (czerwone, słodkie, starzone w butelkach), Ruby Reserves, Tawny (delikatne), White Porto (wino portugalskie białe), jak i najlepsze rocznikowo wina Vintage, będące swoistym klejnotem wśród całego asortymentu.

Do czego pije się wino Porto?

Nie ma najmniejszych przeciwwskazań, aby spożywać je samo, jednakże eksperci podkreślają, że najlepiej smakuje tuż po posiłku lub jako dodatek do spożywanego deseru bogatego w kawę, a nawet czekoladę. Przekonaj się o wyjątkowości portugalskiego wina dzięki współpracy z Winetellers. Zapraszamy!

Leave a comment